HAKKIMIZDA - SEA ENERJİ A.Ş.

HAKKIMIZDA

SEA ENERJİ A.Ş. ; 1985 yılında kurucumuz olan Ahmet KAÇMAZ tarafından açılan aile şirketi ile başlangıcı yapılmış, 2015 yılında ise günümüz standartları ile bütünleşip daha geniş bir hizmet yelpazesine sahip olması amacı doğrultusunda hizmet vermeye başlamıştır. Kuruluşu ile beraber sektöründe liderliği hedefleyen SEA ENERJİ A.Ş. ‘nin bu hedefinin altında; başta Kurucumuz ve Onursal Başkanımız Ahmet KAÇMAZ ile Yönetim Kurulu başkanımız Mehmet Fuat KAÇMAZ olmak üzere, ekibimize ait 35 yıla varan başarılarla dolu iş geçmişi yatmaktadır.

Türkiye’nin ilk doğalgazlı Tanker üstü bitüm ısıtma tesisi firmamıza aittir.

Firmamıza ait 2 adet adet Bitüm depolama ve ısıtma tesisi bulunmaktadır.

Ankara ili Kahramankazan ilçesi Saray OSB de bulunan 3.160 mton luk bitüm depolama tesisi – 33 adet Araç üstü bitüm ısıtma sistemi- 8 adet tanker yükleme ve 7 adet tanker boşaltma sistemleri.

Batman ili Beşiri ilçesinde bulunan 1.300 mton luk bitüm depolama tesisi 10 adet Araç üstü bitüm ısıtma sistemi- 5 adet tanker yükleme ve 3 adet tanker boşaltma sistemleri ile hizmet vermekteyiz.

Ana felsefemizi çevre bilinci, kalite anlayışı ve iş ahlakı üzerine kurarak yola çıktığımız SEA ENERJİ A.Ş. ‘de başta petrol ve türevlerinin ticareti, taşımacılığı ve dağıtımı olmak üzere geniş bir hizmet yelpazesi ile çözüm ortaklarımıza maliyet avantajı oluşturmayı şirketimizin temel ilkesi olarak görmekteyiz.

Çözüm ortağımız olarak gördüğümüz tüm müşterilerimize bizi tercih ettikleri için teşekkürlerimizi sunarız.